• info@zavavalves.com
Adres

OSB. 16. Cadde No: 24 Melikgazi / Kayseri 

0352 321 28 10 (pbx)

0352 321 25 35

URETIM

Üretim Süreci

ÜRETİM

       Kaliteli ürünler üretmek, Zaman Makina için birinci önceliktir. Bu nedenle ZAVA markalı valflerde de birinci önceliğimiz kaliteli ürünler üretmektir. Bu nedenle ZAVA  marka ürünlerin üretimini, yüksek performanslı hassas CNC tezgahlar ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca üretilen valf modellerinin herbir parçası özenle ve hassas bir şekilde kontrollerden geçmektedir. Ürünlerimizde Kalite, sağlamlık ve yüksek verimlilik birinci önceliğimizdir.

       ZAVA valflerinin her bir parçası yerli ve milli imkanlar ile yapıldığından dolayı, gururla söylemekteyiz ki ZAVA % 100 yerli ve milli bir üründür.


      Üretimin her aşamasında yetenekli insan gücü ve ileri teknolojinin birlikteliği gelişmekte olup, modern ekipmanlar ve uygun takımlarla, üretim adım adım kontrol edilerek minimum hata maksimum kalite felsefesine uygun üretim yapılmaktadır.

AR-GE

     ZAVA, vidalı hava kompresörleri sektöründe gelişmelere ve ihtiyaçlara uygun yeni ürünleri tasarlayabilmek üzere projeler geliştirmekte ve Ar-Ge yatırımlarını artırmaktadır. Bu kapsamda, firmamızdaki Ar-Ge bölümünde çalışan uzman personeller tarafından, tersine mühendislik, ürün modelleme, analiz süreçleri titizlikle yürütülür.

        Ayrıca, en önemli Ar-Ge kaynağının insan olduğu bilinciyle, uygun nitelikli personel istihdamı ve eğitimleri sürekli devam etmektedir.