• info@zavavalves.com
Adres

OSB. 16. Cadde No: 24 Melikgazi / Kayseri 

0352 321 28 10 (pbx)

0352 321 25 35

Kurumsal

Hakkımızda

HAKKIMIZDA       
       1970 yılında Ahmet Özpaçacı tarafından Sağlam Torna ünvanıyla kurulan firmamız, 1997 yılında oğulları Adnan ve Sabit Özpaçacı tarafından şirketleşerek Zaman Makina Ltd.Şti. adı altında faaliyetini sürdürmektedir. Zaman Makina, endüstrinin değişen ihtiyaçları paralelinde, başta otomotiv ve makina sektörüne yönelik parçalar olmak üzere, birçok sektöre yönelik her türlü parça imalatı alanında faaliyet göstermektedir. 
 
      Firmamız tarafından yapılan çalışmalar neticesinde, Türkiye endüstrisinin de ihtiyaçları göz önünde bulundurularak 2012 yılında vidalı hava kompresörlerinde kullanılan çeşitli valflerin üretimine başlanmıştır. 2012 yılından bu zamana kadar, yapılan AR-GE çalışmaları, yüksek tecrübemiz ve uzman kadrolarımızın çalışmaları neticesinde, ZAVA markası adı altında vidalı hava kompresörlerinde kullanılan birçok valf modelleri ve parçaları üretilmektedir.

        Zaman Makina, Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde, yeni nesil makinalarla müşteri odaklılık, kalite, güvenilirlik ve zamanında teslim anlayışıyla üretimine devam etmektedir.